dnes je 6.7.2022

Input:

Odměňování zaměstnanců - dárkové poukázky

30.1.2015, , Zdroj: Verlag Dashöfer

2015.0304.3
Odměňování zaměstnanců – dárkové poukázky

Ing. Růžena Klímová, Ing. Daniela Lampová

VYŠLO V ČÍSLE 3-4/2015

Chtěli bychom odměnit všechny zaměstnance poukázkami na nákup zboží v hodnotě 1 500 Kč. Nevztahují se na nás pravidla FKSP. Dle § 6 odst. 9 písm. g) ZDP uhradíme poukázky ze sociálního fondu. Budou tyto poukázky zatíženy daní z příjmu a odvody SZ a ZP?

Odpověď

V souladu s  § 6 odst. 9 písm. g)  ZDP  se  na vás

Nahrávám...
Nahrávám...