dnes je 29.11.2022

Input:

Roční zúčtování u slovenského zaměstnance

26.3.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer

8.6.9
Roční zúčtování u slovenského zaměstnance

Ing. Milena Burešová

Dotaz

Náš zaměstnanec pracující v ČR s bydlištěm na Slovensku si chce uplatnit v ročním zúčtování či daňovém přiznání slevu na děti (žijí v SR) a zaplacené příspěvky na životní pojištění. Příjmy má pouze z ČR. Může mu být provedeno roční zúčtování?

Právní úprava

Zákon č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen "ZD")

  • § 2 odst. 3

  • § 15 odst. 6

  • § 38f 

Nahrávám...
Nahrávám...