dnes je 29.11.2022

Input:

Úhrada telefonických poplatků z pohledu zákona o daních z příjmů

23.5.2012, , Zdroj: Verlag Dashöfer

8.2.5
Úhrada telefonických poplatků z pohledu zákona o daních z příjmů

Jaroslava Pfeilerová

Přidělili jsme zaměstnanci služební telefon, můžeme mu povolit používání tohoto telefonu i pro soukromé hovory? Lze zaměstnanci uhradit služební hovory, které uskutečnil ze soukromého telefonu?

 

  • Zákon č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen "ZDP“)

    • § 24 odst. 1

    • § 6 odst. 3

    • § 6 odst. 8

V praxi se

Nahrávám...
Nahrávám...