dnes je 5.7.2022

Input:

Vrácená spotřební daň u výdajů paušálem

10.9.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer

2014.19.5
Vrácená spotřební daň u výdajů paušálem

Ing. Milena Burešová

VYŠLO V ČÍSLE 19/2014

Fyzické osobě uplatňující paušální výdaje byla vrácena spotřební daň. Zvyšuje příjmy podnikatele? V daňové evidenci bych účtovala jako snížení nákladů, u výdajů paušálem si nejsem jistá. Spotřební daň navíc může být vrácena v jiném období, než byla uplatňována do nákladů.

Odpověď

Plátcem spotřební daně jsou dle § 4 zákona č. 353/2003 Sb., o

Nahrávám...
Nahrávám...