dnes je 6.7.2022

Input:

Daňové zvýhodnění na dítě u registrovaných párů

15.12.2015, , Zdroj: Verlag Dashöfer

2015.2526.9
Daňové zvýhodnění na dítě u registrovaných párů

Ing. Renata Konvičná

VYŠLO V ČÍSLE 2526/2015

Může si druhá z žen v registrovaném lesbickém partnerství a žijící ve společně hospodařící domácnosti, která neporodila dítě, uplatnit daňové zvýhodnění na dítě své partnerky, která se narodilo v srpnu a v rodném listě nemá uvedeného otce?

Právní úprava

§ 35c odst. 1 a 6 zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, ve znění pozdějších

Nahrávám...
Nahrávám...