dnes je 2.12.2022

Input:

Zahrnutí technického zhodnocení do majetku

14.7.2015, , Zdroj: Verlag Dashöfer

6.1.27 Zahrnutí technického zhodnocení do majetku

Ing. Martin Děrgel

VYŠLO V ČÍSLE 06/2015

Dotaz

V případě, že budeme na firemní budově dělat technické zhodnocení, které je vázáno na kolaudaci (stavební povolení) dané části budovy, v jakém okamžiku musíme toto technické zhodnocení zahrnout do majetku?

Právní úprava
Právní úprava
  • Vyhláška č. 500/2002 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o účetnictví pro podnikatele (PVZÚ)

    • - § 7 odst. 11
    • - § 47 odst.
Nahrávám...
Nahrávám...