dnes je 17.6.2024

Input:

Zveřejnění bankovního účtu fyzickou osobou

23.6.2017, , Zdroj: Verlag DashöferDoba čtení: 3 minuty

2017.1100.7
Zveřejnění bankovního účtu fyzickou osobou

Ing. Pavel Matějka

Musí mít FO, plátce DPH, zveřejněný bankovní účet? Pokud ano, podle jakého zákona? Odběratel to na nás požaduje, ale na finančním úřadě nám sdělili, že to není povinnost.

S účinností od 1. 1. 2013 bylo do zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty (dále jen "zákon o DPH"), na základě novely provedené zákonem č. 502/2012 Sb. přijato ustanovení § 96

Nahrávám...
Nahrávám...