dnes je 3.7.2022

Input:

Střídavá péče a uplatnění daňového zvýhodnění na dítě

25.3.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer

8.3.1
Střídavá péče a uplatnění daňového zvýhodnění na dítě

Ing. Růžena Klímová

Při srážkách na insolvenční řízení má zaměstnanec ve střídavé péči syna. Není zřejmé, u koho je syn 1. den v měsíci. Kdy mám zaměstnanci počítat vyživovanou osobu, tím pádem započítat nezabavitelnou částku na syna?

 

  • Zákon č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, ve znění pozdějších předpisů

    • § 35c odst. 10

  • Pokyn D-6, uveřejněný ve Finančním zpravodaji č. 7/2011

V

Nahrávám...
Nahrávám...